توطئه؟ افشای محرمانه‌ترین اسرار دنیا نمایش بزرگتر

توطئه؟ افشای محرمانه‌ترین اسرار دنیا

HM4038

محصول جدید

240,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

پرواز شماره 800

براساس گزارشات رسمی ایرادی فنی در تانکر سوخت پرواز شماره‌ی 800 خطوط هوایی ترَنس وورد ایرلاینز، سبب سقوط پرواز شماره‌ی این هواپیما شد. اما شاهدین عینی همچنان بر اظهارات خود مبنی بر این‌که درست پیش از انفجار نوری به سمت هواپیما حرکت می‌کرد، اذعان می‌کنند.

 

مجستیک 12: سرپوشی بر مسئله‌ی یوفوها

اگر بشقاب‌پرنده‌ای در سال 1947 در رِزوِل در نیومکزیکو روی زمین فرود نیامد، پس چرا رییس جمهور وقت، هَری ترومَن، چنان‌که برخی می‌گویند گروهی از دانشمندان، نظامیان و مأموران سرویس اطلاعاتی را برای بررسی این رویداد گردهم آورد؟

 

فرانکلین دی. روزوِلت و پِرل هاربور

آیا روزولت از وقوع حمله به پرل هاربور خبر داشته و عمداً برای آن‌که ملتش را که تمایلی به شرکت در جنگ نداشتند را وادار به شرکت جنگ جهانی دوم کند، آن‌را افشاء نکرد؟

 

منطقه‌ی 51

بیشتر مردم چیزی درباره‌ی منطقه‌ی 51 در صحرای نِوادا نشنیده‌اند؛ پایگاهی که رسماً وجود خارجی ندارد اما با این وجود با هواپیماهای فوق‌سری، پروژه‌های محرمانه‌ی اسرارآمیز، مرگ‌های بی‌دلیل و عملیات‌های سری مرتبط است.

 

 

چه کسی مارتین لوترکینگ را به قتل رساند؟

جیمز اِرل رِی به اتهام قتل مارتین لوترکینگ به 99 سال حبس محکوم شد و این در حالی است که حتی خانواده‌ی لوترکینگ بر این باورند که جیمز بی‌گناه است. بسیاری بر این باورند که توطئه‌ای احتمالاً از جانب سی‌.آی.اِی، اِف.بی.آی و یا شاید سازمان‌های دیگری در جریان بوده است.

 

پرنسس دایانا

آیا مرگ پرنسس دایانا آن‌طور که مقامات اطلاعاتی ادعا می‌کنند واقعاً تصادفی ساده و تراژیک بوده است؟ یا آن‌که تروری سیاسی منجر به مرگ او شد؟

 

ترور لینکلن

حتی امروزه نیز برخی بر این باورند که علاوه بر جان وایکس بوث و شرکای جرمش بسیاری افراد دیگر نیز در قتل شانزدهمین رییس جمهور ایالات متحده دخیل بوده‌اند. مشهورترین این مظنونین: رییس ایالات جنوبی جفرسون دیویس.

  

بمب‌گذاری در اُکلاهاما سیتی

آیا دولت فدرال مدارک مربوط به همکاری گروه‌های نئونازی و تروریست‌های خاورمیانه با تیموتی مَک‌ویگ برای بمب‌گذاری در ساختمان فدرال در اُکلاهاما سیتی را مخفی کرده‌اند؟

 

سی.آی.اِی و نازی

آیا سی.آی.اِی با نازی‌ها هم‌پیمان است؟ شاید غیرقابل باور به‌نظر برسد، اما ایالات متحده بدون اطلاع عموم مردم بیش از 4000 عضو پیشین حزب نازی شامل جنایت‌کاران جنگی را استخدام کرد تا در اجتماعات اطلاعاتی، علمی و مهندسی فعالیت کنند.

 

جک رابی

جک رابی، لی هاروی اُسوالد را به قتل رساند. ولی آیا او به تنهایی این کار را انجام داد یا مافیا، کوبایی‌های مخالف فیدل کاسترو یا حتی سی.آی.اِی او را برای این کار یاری کردند؟

 

ترور رابرت اِف کندی

سیرهان سیرهان به اتهام قتل رابرت کندی در سال 1968 به حبس ابد محکوم شد. اما آیا مدارک مخدوش شده‌ی این پرونده خبر از پنهان‌کاری در این پرونده می‌دهند؟

 

بشقاب‌پرنده در کِکسبورگ

چه چیزی در ککسبورگ پنسیلوانیا در دسامبر 1965 فرود آمد؟ آیا دولت در این رخداد چیزی را پنها نمی‌کند و آیا این پنهان‌کاری همچنان ادامه دارد؟

نام لاتين Conspiracy
تعداد و نوع DVD سه عدد DVD9
تصوير 4:3
زبان انگلیسی
زيرنويس انگلیسی به صورت Closed Caption
مدت زمان 9 ساعت
سال انتشار و يا ساخت 2009
كد محصول HM4038

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

یک نقد بنویسید

توطئه؟ افشای محرمانه‌ترین اسرار دنیا

توطئه؟ افشای محرمانه‌ترین اسرار دنیا