بربرها –   Barbarians II نمایش بزرگتر

بربرها – Barbarians II

HM4032

محصول جدید

160,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

وندال‌ها

نام آن‌ها مترادف بود با تخریب و نابودی یاغی‌گرانه. این کافران تشنه‌ی قدرت که در آلمان زندگی می‌کردند، تا اسپانیا، شمال افریقا و در پایان تا دروازه‌های امپراتوری رم پیش رفتند. آن‌ها با حمله‌های برق‌آسا و بهره‌گیری از تاکتیک‌های زیرکانه‌ای هم‌چون بزرگ‌ترین لشکرکشی بربرها با کشتی، در برابر ارتش عظیم امپراتوری رم به پیروزی دست یافتند و وحشی‌گری و چپال فراوانی از خود در تاریخ برجای گذاشتند.

ساکسون‌‌ها

این طایفه‌ی ژرمن‌ها که از تبرهای جنگی بزرگ و همچنین چاقوهای بزرگ و کشنده‌ای به نام ساکس استفاده می‌کردند، به سبب جنگاوری و وحشی‌گری‌شان شناخته می‌شدند. جزیره‌ی بریتانیا آماده‌ی تسخیر شدن بود و ساکسون‌های فرصت‌طلب از این فرصت کمال استفاده را بردند. در این مستند شاهد حمله‌ی آن‌ها به سواحل بریتانیا، نابودی نیروهای دفاعی رُمی و چپاول صومعه‌ها، و سپس جنگ با برادران بربر خود در نبردی خونین برای تصاحب قدرت و زمین خواهید بود

فرانک‌ها

در این مستند با غلبه‌ی فرانک‌ها بر سرزمین گال شاهد ظهور امپراتوری بربرها به رهبری مِروویچ، جنگجویی اسطوره‌ای که گفته می‌شد نیمی انسان و نیمی هیولا بوده است، خواهید بود. کلُویس نوه‌ی گروویچ با خیانت و کشتار حاکمیت او را به‌دست می‌آورد و تنها پس از آن‌که به‌نظر می‌رسد خدای مسیحیت موفقیت‌های بیشتری در میدان جنگ به او می‌دهد، از کفر و بی‌دینی صرف‌نظر می‌کند.

لُمباردها

در این بخش به بررسی مراسم لُمباردهای بت‌پرست می‌پردازیم که برای به‌دست آوردن حاکمیت بر شبه‌جزیره‌ی پرجمعیت ایتالیا و دفع حمله‌ی رُمی‌ها و فرانک‌ها با هم رقابت می‌کردند. در جنگ طایفه بر علیه طایفه، جایی که لمباردها سرها را از بدن جدا می‌کردند و زنان دشمنان شکست‌خورده‌شان را می‌دزدیدند، ما با رهبر بی‌رحم لمباردها، اَلبُین سفر می‌کنیم. او رمی‌ها را شکست می‌دهد و ایترنال سیتی را محاصره می‌کند و همسر اسیر شده‌ی یکی از دشمنانش را مجبور می‌کند مغز پدر کشته شده‌ی خودش را بخورد.

نام لاتين Barbarians II
تعداد و نوع DVD يك عدد DVD9 و يك عدد DVD5
تصوير 4:3
زبان انگلیسی
زيرنويس 200 دقیقه
سال انتشار و يا ساخت 2003
كد محصول HM4032

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

یک نقد بنویسید

بربرها –   Barbarians II

بربرها – Barbarians II