مستندهای برنده جوايز  47 محصول وجود دارد

در صفحه
نمایش 43 - 47 از 47 آیتم
 • در سال 1979 چین دروازه‌های کشور کمونیستی را به روی غرب باز می‌کند. "ایزاک استرن" ویولن‌نواز و رهبر ارکستر دعوت نامه‌ای بی‌سابقه برای بازدید و همکاری از چین دریافت می‌کند . این سفر باعث ساخته شدن مستندی می‌شود که اسکار بهترین مستند سال 1980 را به دست می‌آورد.

  50,000 ریال
 • برنده جایزه اسکار بهترین فیلم مستند سال 2011 و برنده جوایز دیگر، این مستند در مورد بحران مالی دهه گذشته است. فیلم در مورد فساد سازمان‌یافته در ایالات متحده آمریکا به دست صنعت خدمات مالی و نتایج این فساد سازمان‌یافته است. در پنج بخش، فیلم نشان می‌دهد چگونه تغییر در قوانین محیطی و فعالیت‌های بانکی، به ایجاد بحران مالی، دامن زده است.

  60,000 ریال
 • قطب شمال و جنوب  مکان‌هایی جادویی با یخچال‌هایی که قسمت عمده آب شیرین جهان را در خود جای داده‌اند تا جنگل‌های یخ زده. جاهایی که به داستان‌های علمی-تخیلی شبیه‌تر هستند. مکان‌هایی که شاید آخرین مناطق دست‌نخورده طبیعت باشند و حالا که تازه شروع به کاووش در آنها کرده‌ایم در خطر نابودی هستند. در این مجموعه به هر دو سرزمین یخ‌‎زده شمال و جنوب سفر می‌کنیم تا فبل...

  180,000 ریال
 • در میان همه موجودات تنها یک گونه توانسته در همه جای زمین ساکن شود... انسان. هنوز در گوشه و کنار جهان در جاهایی دور از نور شهرها  مردمانی هستند که همه هوش و توان خود را برای غلبه بر طبیعت وحشی به کار می‌گیرند . این مستند بسیار دیدنی و تحسین شده داستان این مردم است و  روش‌های منحصربفردی  که آنها برای سازگاری و زنده ماندن یافته‌اند.

  180,000 ریال
 • یکی از کامل‌ترین مستندها درباره اقیاونس و حیات در آن  به مدت بیش از 8 ساعت با صدای "دیوید آتنبرو" مجری و زیست شناس برجسته و مشهور

  180,000 ریال
نمایش 43 - 47 از 47 آیتم