سیر تكامل نمایش بزرگتر

تكامل - Evolution

ST5015

محصول جدید

مجموعه‌ای دیدنی در 4 "دی وی دی" شامل هفت فیلم به مدت 8 ساعت كه به بررسی سیر تكامل و دلایل درستی و چگونگی عملكرد آن می‌پردازد.

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

قسمت نخست زندگی "چالرز داروین" را پس از بازگشت او از جزایر "گالاپاگوس" نشان می‌دهد. همان جزایری كه الهام بخش تئوری تكامل بودند. سپس در ادامه شاهد شكل گیری این تئوری در ذهن او و اعلام آن به دنیا و مخالفت‌ها و مشكلات او در راه و بیان و اثبات تئوری تكامل و همچنین تلاش او برای اثبات درستی سخنانش تا لحظه مرگ و جایگاهش را در دنیای علم را خواهید دید.

در فیلم‌های بعدی به توضیح و تشریح سرفصلها و مباحث مهم در تكامل پرداخته می‌شود، از جمله انقراض گونه‌ها: به طور متوسط هر گونه پس از چند میلیون سال زندگی و تكامل منقرض میشود و تقریباً 99 درصد از گونه‌های جانوران از زمان پیدایش نابود شده‌اند.دگرگونی های بزرگ: مانند نهنگ كه روزگاری در خشكی می‌زیسته و در 65 میلیون سال سیر تكامل دگرگون شده و اكنـون جانداری دریایی است. دلیل وجود جنس نر و ماده: در جانداران، اگر در بعضی جانوران تنها جنس ماده وجود دارد و به تنهایی همانند سازی می‌كند پس دیگر چه نیازی به جنس نر است. رقابت بین شكار و شكارچی: كه مانند موتوری برای به حركت درآوردن چرخه تكامل است و در آخر تكامل ذهن انسان از چهار میلیون سال پیش تا به امروز و چگونگی جدا شدن او از سایر جاندارن بررسی خواهد شد و همچنین جایگاه خداوند در سیر تكامل.

نام لاتين Evolution
تعداد و نوع DVD چهار عدد DVD5
تصوير 4:3
زبان انگلیسی
زيرنويس فارسی، انگلیسی
مدت زمان 8 ساعت
سال انتشار و يا ساخت ساخته سال 2001
كد محصول ST5015

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

یک نقد بنویسید

تكامل - Evolution

تكامل - Evolution

مجموعه‌ای دیدنی در 4 "دی وی دی" شامل هفت فیلم به مدت 8 ساعت كه به بررسی سیر تكامل و دلایل درستی و چگونگی عملكرد آن می‌پردازد.